Ettevõttest

Farmi on ehtne ja eestimaine!

  • Farmi tooted on valmistatud ainult Eesti, peamiselt Viru- ja Vooremaalt varutud piimast
  • Farmi toodetele iseloomulik trendikas rahvusmuster sümboliseerib eestimaiste traditsioonide ja kaasaegse tehnoloogia jätkusuutlikku ühendust
  • Farmi toodete kvaliteeti on tunnustatud Eesti Maitse Pääsukesemärgi ja Eesti Parima Piimatoodete auhindadega. Ettevõttele on omistatud BRC Food toiduohutussüsteemi sertifikaat.

  • Farmi põhiväärtused on hoolivus, usaldusväärsus, traditsioone hoidev, kvaliteet ja innovatiivsus
  • Farmi on 100% Eesti kapitalile kuuluva Farmi Piimatööstuse kaubamärk
  • Eestlaste tehtud, eestlaste maitse järgi
  • Farmi on innovatiivne: Meie tooteportfellis on Eesti esimene hapukoorega kodujuust ja koorene jogurt; esimene kodumaine kreeka tüüpi jogurt - Eesti Parim piimatoode ja Eesti Parim toiduaine 2014 ning pudelijoogid; unikaalne Eesti Parim piimatoode 2009 Jänksi jogurtishake, Eesti Parim Piimatoode 2011, Farmi Köögi toorjuust ja Eesti Parim Piimatoode 2016 Hapendatud Täispiim. Eesti Parim Toode Tervisele 2017 Farmi Köögiskyr ja Eesti Parim Piimatoode 2018 Farmi AB joogiskyr.  Eesti Parim Piimatoode 2020 jogurtine toorpuder mustikate ja chia seemnetega, Eesti Parim Piimatoode 2021 Petimaius maasika-vanilje.
Farmi Piimatööstus on Eesti kapitalil põhinev piimatööstus. Tänases majandussituatsioonis on äärmiselt oluline, et kliendid teaks: ostes Farmi tooteid aitad kaasa töökohtade ja eestimaise piimatööstuse säilimisele. Lisaks on meil au pidada end Eesti vanima, Kunda piimatööstuse järglaseks, mis asutati ligi 160 aastat tagasi.

Farmi kaubamärk on olnud turul juba aastast 1999. Pakendite peamiseks kujunduselemendiks on rahvariide vöö. Farmi logo inspiratsiooniks on päike ja sõlg (ehe). Vöö kui ühendus erinevate põlvkondade vahel, kui ühendus mineviku traditsioonide ning kaasaegse tehnoloogia vahel, kui kaitse "halbade jõudude" vastu - selle sümbolina on ta tuntud kõigis Balti riikides (ja ka mujal). 

Lisaks välimusele töötame ka toodete kvaliteediga, sisuga. Toorpiima kvaliteet on igapäevase ülirange kontrolli all. Tooteid valmistatakse kõrgete kvaliteedistandardite alusel, kasutades Eesti toorpiima, moodsat tehnoloogiat ning eriväljaõppe saanud personali. Standardeid jälgitakse igapäevaste kvaliteeditestide ja toormaterjali hügieeni kontrollimise abil (toorpiima varumises, tootmises ja lõpptoodangus).

Meie slogan on ambitsioonikas - Terve Eesti kiidab! Loodetavasti aitab hea tootekvaliteet, tugev tootearendus ning kaasaegne pakendistiil pälvida kiidusõnu ka teilt.

AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee