Kontakt

Kontakt

AS FARMI Piimatööstus
tootmine ja juriidiline aadress  

Linda 15, 41536 Jõhvi
Tel.    +372 332 1404
E-post: piim@farmi.ee
            kvaliteet@farmi.ee
Reg.kood: 10928619

KMKR: EE100845437 

http://twitter.com/Farmipiim

Tartu kontor
Ringtee tänav 12, 50105, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond, Eesti Vabariik



Klienditeenindus: E-R 8.30 - 16.00
tel: 327 8020
(vastab küsimustele, mis on seotud tellimuste ning kaubaga. NB! Kõik vajalikud kontaktnumbrid muude probleemide lahendamiseks on kirjas arve-saatelehel)

Tellimuste vastuvõtt: tellimus.piim@farmi.ee


Raamatupidamine: tel.332 1426

Saada meile kiri

Email again:


Juhatus

Ülo Kivine
Juhatuse liige     
ulo.kivine(at)tere.eu        
Mairi Paiste
Juhatuse liige 
mairi.paiste@tere.eu


Jõhvi tootmine

Margus Mals
Jõhvi tootmisüksuse juht
margus.mals@tere.eu
+372 332 1415
Signe Pae 
Kvaliteedijuht  
signe.pae@farmi.ee
tel.+372 518 3467    
Harri Lepp
Lao- ja logistikajuht
harri.lepp@farmi.ee
tel. +372 525 5403
Aivo Karafin  
Tehnika- ja haldusjuht 
aivo.karafin@farmi.ee
tel. +372 522 9275   


Krista Karafin
                    
Labori juhataja                        krista.karafin@farmi.ee,
tel. + 372 512 6767


Veronika Vainumäe       
 Büroojuht-personalispetsialist   veronika.vainumae@farmi.ee
 tel. +372 332 1404
 


Tallinn


Katrin Topp                                         
Juriidilise osakonna juhataja                            
tel. +372 529 7258                                          

katrin.topp@farmi.ee             

Helen Ojamäe 
Turundusjuht
helen.ojamae@farmi.ee
Elise Vurma
Turundusassistent
tel. +372 5251 232
elise.vurma@farmi.ee
Ivo Lätti
Ostujuht
ivo.latti@farmi.ee
tel. +372 512 4610




Müük


Karin Orr                                            Annika Kõiv
Müügidirektor (Tartu)                                     Ekspordijuht(Tartu)
karin.orr@farmi.ee                                         annika.koiv@farmi.ee
tel.+372 512 6233                                          tel +372 523 4035


Inez Andresen                                    Allan Tohver

Müügi- ja ekspordi koordinaator (Tartu)         Ekspordijuht (Tallinn)
inez.andresen@farmi.ee                                allan.tohver@farmi.ee
tel. 516 2597                                                  tel: + 372 636 4113
                                                                       mob: +372 508 8455


Jane Suurkivi
Müügiedendaja Tallinn ja Harjumaa
jane.suurkivi@farmi.ee
tel. +372 520 4166  
Maret Allika
Müügiedendaja Tallinn ja Harjumaa  
maret.allika@farmi.ee
tel.+372 508 1729  
Aili Brandt
Müügiedendaja Virumaa ja Järvamaa
aili.brandt@farmi.ee
tel. +372 528 6147


Aivar Mõtt
Müügiedendaja Tartu ja Lõuna-Eesti  
aivar.mott@farmi.ee
tel.+372 512 6244
Liilia Koppel
Müügiedendaja Tartu ja Lõuna-Eesti
liilia.koppel@farmi.ee
tel.+372 518 3513
Liina Riis
Müügiedendaja Pärnu ja Lääne-Eesti
liina.riis@farmi.ee
tel. +372 509 2962

AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee