Kontakt

Kontakt

AS FARMI Piimatööstus
tootmine ja juriidiline aadress  

Linda 15, 41536 Jõhvi
Tel.    +372 332 1404
E-post: piim@farmi.ee
            kvaliteet@farmi.ee
Reg.kood: 10928619

KMKR: EE100845437 


Klienditeenindus: E-R 8.30 - 16.00
tel: 327 8020
(vastab küsimustele, mis on seotud tellimuste ning kaubaga. NB! Kõik vajalikud kontaktnumbrid muude probleemide lahendamiseks on kirjas arve-saatelehel)

Tellimuste vastuvõtt: tellimus.piim@farmi.ee


Raamatupidamine: tel.332 1426

Saada meile kiri

Email again:


Juhatus

Ülo Kivine
Juhatuse liige     
ulo.kivine@nordicmilk.eu     
Mairi Paiste
Juhatuse liige 
mairi.paiste@nordicmilk.eu


Jõhvi tootmine

Margus Mals
Jõhvi tootmisüksuse juht
margus.mals@farmi.ee

Signe Pae 
Kvaliteedijuht  
signe.pae@farmi.ee
tel.+372 518 3467    
Harri Lepp
Lao- ja logistikajuht
harri.lepp@farmi.ee
tel. +372 525 5403
Aivo Karafin  
Tehnika- ja haldusjuht 
aivo.karafin@farmi.ee
tel. +372 522 9275   


Krista Karafin
                    
Labori juhataja                        krista.karafin@farmi.ee 
tel. + 372 512 6767


Veronika Vainumäe       
 Büroojuht-personalispetsialist   veronika.vainumae@farmi.ee
 tel. +372 332 1404
 


Tallinn    

Helen Ojamäe 
Turundusjuht
helen.ojamae@nordicmilk.eu
Karolin Alliku
Tootejuht
karolin.alliku@nordicmilk.eu
Triin Kangert
Tootejuht
triin.kangert@nordicmilk.eu
Kristiina Toompuu
Turundusassistent
kristiina.toompuu@nordicmilk.eu

Ivo Lätti
Tarneahela juht
ivo.latti@nordicmilk.eu
tel. +372 512 4610

Katrin Tamm

Kestliku arengu juht
katrin.tamm@nordicmilk.eu

Reet Saks
Peajurist
reet.saks@nordicmilk.eu

Mare Pohla-Tiisler
Personalidirektor
mare.pohla-tiisler@nordicmilk.eu


Müük


Allan Tohver                       Risto Müürsepp                      
Müügidirektor                              Ekspordijuht
allan.tohver@farmi.ee                 risto.muursepp@tere.eu
tel.+372  5088455                        tel +372 5330 7536      


Mari-Liis Sepaste                
Müügisekretär                                
mari-liis.sepaste@farmi.ee

tel. 5907 3993       

                                        
Helina Kiviselg

Müügijuht

Helina.Kiviselg@nordicmilk.eu                                              


Maret Allika
Müügiedendaja Tallinn ja Harjumaa  
maret.allika@farmi.ee
tel.+372 508 1729  
Aili Brandt
Müügiedendaja Virumaa ja Järvamaa
aili.brandt@farmi.ee
tel. +372 528 6147


Aivar Mõtt
Müügiedendaja Tartu ja Lõuna-Eesti  
aivar.mott@farmi.ee
tel.+372 512 6244
Liilia Koppel
Müügiedendaja Tartu ja Lõuna-Eesti
liilia.koppel@farmi.ee
tel.+372 518 3513

Glen Kotsar
Müügiedendaja Tallinna ja Harjumaa
Glen.Kotsar@farmi.ee
tel.+372  512 2681




AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee