Uudised
15.01.15

Farmi Kooresed jogurtid on uues innovaatilises perepakis

Eesti jogurtisõprade lemmikud, Farmi Kooresed jogurtid, on Eestis esimesena uues, innovaatilises 1 kg perepakis. Kui jogurt hakkab otsa saama, saab uue pakendi spetsiaalsete voltimisjoonte järgi kokku voltida. Nii saab jogurtipakist  kätte märksa rohkem jogurtit, mis aitab vältida toidu raiskamist. Kokkuvolditud jogurtipakk võtab prügikastis vähem ruumi ja vähendab tekkiva prügi kogust.

Farmi Piimatööstus tõi uued innovaatilised pakendid poelettidele Eestis esimesena. Uus pakend võimaldab kätte saada maksimaalse koguse jogurtit. “Rootsis läbiviidud katsed näitavad, et uuest, innovaatilisest Pure-Pak® Senise pakendist on võimalik kätte saada 99% tootest, mis aitab vähendada toidu raiskamist. Kaasaegse pakendiga ei lähe ühtki tilka väärt jogurtit kaotsi,” lisas Kallaspoolik.
Farmi laiendab uude pakendisse villitud jogurtite valikut lähikuudel.

1 kg perepakki villitakse esmalt Farmi Koorese jogurtite sarja kõige populaarsemad tooted ehk Koorene jogurt kirssidega ning Koorene jogurt mustikatega. Jogurtid on paksud, kreemjad ja suurte marjatükkidega, sisaldades vastavalt 7,7% kirsse ja mustikaid

Mille poolest erineb uus  tavapärasest kartongpakendist:

-        Pakendi külgedel on kokkuvoltimist lihtsustavad voltimisjooned, mille abil saab pakendist kogu sisu välja pigistada ning vähendada selliselt toiduraiskamist. See on oluline just jogurtilaadsete toiduainete puhul.

-        Pakend võtab pärast kokkuvoltimist prügikastis vähem ruumi, mis vähendab tekitatud prügi mahtu ja säästab keskkonda.

-        Pakendi külgedel on libisemist takistavad press-lained, mis muudavad jogurti riiulist võtmise mugavaks.

-        Kumerate nurkadega jogurtipakk ei lõhu poest kojutootmisel kilekotti

-         suur kork võimaldab mugavalt kallata

Farmi uued jogurtipakid on rahvusvahelise pakenditootja Elopaki värskeim mudel Pure-Pak® Sense. Farmi on Baltikumis  esimene, kes uue Elopaki pakendi Pure -Pak® Sense kasutusele võtab. Lähikuudel laiendab Farmi moodsas pakendis jogurtite valikut.


AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee