Uudised
30.12.16

Farmi pani täispiima 2-liitrisesse perepakki

Esimese Eesti tootjana toob Farmi Piimatööstus poelettidele 2-liitrises perepakis tervisliku täispiima.

2015. aasta edukaim uudistoode Farmi täispiim on võitnud tarbijate poolehoiu. „Inimeste hoiak rasvasema piima tarbimise osas on muutnud, kuna selle kasulikkusest teatakse rohkem,“ ütles Farmi Piimatööstuse turundusjuht Ruta Kallaspoolik. „Esimestel kuudel oli täispiima müük meie tooteportfellis umbes 20 korda väiksem kui tavalise 2,5% joogipiima müük. Tänase seisuga müüme me täispiima vaid 2,8 korda vähem kui tavalist joogipiima.“

Kallaspooliku hinnangul on täispiim endiselt pigem nišitoode, kuid kuna armastatud täispiim kippus kodudes ruttu otsa lõppema, pakendas Farmi selle Eesti esimesse 2-liitrisesse perepakendisse, et maitsvat piima kauem jaguks. „Viimase kahe aastaga oleme täispiima müüki kasvatanud peaaegu viis korda, mis näitab, et tarbijad valivad üha enam tervisliku täispiima,“ sõnas Kallaspoolik.

Farmi Piimatööstuse piimad valmivad ainult Eesti, peamiselt Viru- ja Vooremaalt varutud piimast. Farmi täispiim on naturaalne ja vähetöödeldud maapiim, mille rasvasisaldus on just selline nagu farmist tulles – mõnikord rohkem, teinekord vähem, jäädes vahemikku 3,8-4,2%. „Et pakkuda valikut igale maitsele, siis lisaks täispiimale oleme suurde pakki pannud ka Eesti müüduima 2,5%-lise joogipiima,“ lisas turundusjuht.

Esimese 2-liitrise korgiga purepakendi eelised:

·        Et toodet oleks mugavam säilitada ja lihtsam kallata, on pakendil suur ja mugav kork.                                                             

·        Farmi 2-liitrine piim on „kahekäe piim“. Kuna kaks liitrit kaalub  nagu kaks liitrit, siis tuleb pakki kindlasti hoida kahe käega.

·        2-liitrine pakend mahub mugavalt külmikusse ning võtab kokkuvoldituna prügikastis vähem ruumi. 

·        Purepakis säilib toode kauem kui kilepakis.

AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee