Uudised
08.04.14

Farmi tõi lettidele Kooresed kohupiimakreemid

Aprillis jõuavad kauplustesse uued nelja erineva maitsega Farmi Kooresed kohupiimakreemid.

Farmi uue Kooreste kohupiimakreemide sarja valikus on Koorene kohupiimakreem naturaalse vanilliga, kohupiimakreem rosinatega, kohupiimakreem vaarikamoosiga ning Farmi Koorese jogurti liidri ja tarbijate suure lemmiku – musta kirsi  moosiga – kohupiimakreem.

Kooreste kohupiimakreemide välja töötamisel lähtusime turu nõudlusest ja tarbijate eelistustest.
Eestlased armastavad väga erinevaid kohupiimatooteid. Oleme saanud tagasisidet, et valikus võiksid olla ka vähem magusad piimatooted. Nii otsustasimegi kasutada Kooreste kohupiimakreemide puhul kuni viiendiku võrra vähem suhkrut, kui teistes turul olevates kohupiimakreemides. Väiksem suhkrusisaldus aitab paremini särada kohupiima hapukal ja kooresel maitsel.

Kooresed kohupiimakreemid on tänu kõrgele valgusisaldusele tervislik eine või vahepala. Täiskasvanu vajab päevas ligikaudu 0,8 grammi valke kilogrammi kehakaalu kohta. Uutes kohupiimakreemides on 100 grammis ca 7,7-9,5 g valke, mis aitab katta inimese igapäevast valguvajadust.  Kreemide  koorene koostis võimaldab organismil hästi omastada ka kaltsiumi ning rasvlahustuvaid vitamiine.

Farmi Koorene kohupiimakreem vanilliga ning  kohupiimakreem rosinatega on saadaval 370-grammises pakendis, kohupiimakreem vaarikate ning mustate kirssidega aga väiksemas, 150-grammises topsis.

 Farmi kohupiimakreemid

AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee