Uudised
19.10.15

Farmi tõi poodi uued vitamiinidega rikastatud laktoosivabad jogurtid

Farmi Piimatööstusel valmisid uued vitamiinidega rikastatud laktoosivabad jogurtid.

Sügisõhtusse sobiv õuna-kaneeli ja möödunud suve meenutav murakajogurt on rikastatud A-, E-, D- ja B1-vitamiidega.  Uued funktsionaalsed jogurtid on keskmise ehk kahe protsendilise rasvasisaldusega ja sisaldavad suuri mõnusalt hapukaid marjatükke. 100-grammine portsjon jogurtit annab vähemalt 15% keskmise täiskasvanu vastava vitamiini päevasest vajadusest.

Et kätte saada võimalikult palju jogurtit, on oluline roll kanda innovaatilisel Pure-Pak® Sense pakendil. „Pure-Pak® Sense pakendi abil võib kätte saada koguni 99% pakendis olevast sisust. – moodsast 1 kg jogurtpakist saab kätte ligi klaasitäie rohkem jogurtit kui tavapärasest sama mahuga kartongpakendist. Nii saab kogu pakis oleva kasuliku jogurti ära süüa ja vähendada samal ajal toiduraiskamist,“ selgitas Farmi turundusjuht Ruta Kallaspoolik.

 

 

Mille poolest erineb uus  tavapärasest kartongpakendist:

-        Pakendi külgedel on kokkuvoltimist lihtsustavad voltimisjooned, mille abil saab pakendist kogu sisu välja pigistada ning vähendada selliselt toiduraiskamist. See on oluline just jogurtilaadsete toiduainete puhul.

-        Pakend võtab pärast kokkuvoltimist prügikastis vähem ruumi, mis vähendab tekitatud prügi mahtu ja säästab keskkonda.

-        Pakendi külgedel on libisemist takistavad press-lained, mis muudavad jogurti riiulist võtmise mugavaks.  

-        Kumerate nurkadega jogurtipakk ei lõhu poest kojutootmisel kilekotti

Farmi uued jogurtipakid on rahvusvahelise pakenditootja Elopaki värskeim mudel Pure-Pak® Sense. Farmi on üks esimestest piimatööstustes Baltikumis, kes uue Elopaki pakendi Pure-Pak® Sense kasutusele võtab.

Vaata pakendite testi siit:
https://youtu.be/D4tHmDch-GI

AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee