Uudised
10.01.14

Farmi toorjuust tegi taas müügirekordi

Eelmisel aastal osteti kokku enam kui miljon pakki Farmi toorjuustu. Detsembris kasvas toorjuustude müük rekordtasemele.

Tarbijate soovidele vastu tulles tõi Farmi jõuludeks lettidele senisest suuremas, 1-kilogrammises pakendis, toorjuustu, mis võeti väga hästi vastu. Pikkade pühade ajal on inimestel tavapärasest rohkem aega kodus kokata. Toorjuust on hinnatud tooraine, millest saab valmistada mitmeid, nii soolaseid kui ka magusaid, roogi.   Suuremas pakendis toorjuust on kodukokale mugav lahendus.

Kodulehel Farmi.ee avaldatud retseptide seas oli pühade eel ja ajal kõige populaarsem toorjuustuga roa, halvaatoorjuustukoogi, retsept.   

Farmi tootevalikus on seitse erinevat toorjuustu, mis sobivad nii võileivale määrimiseks kui ka toidu valmistamiseks:  maitsestamata toorjuust, light toorjuust ning murulauguga ja küüslauguga maitsestatud toorjuustud ning köögi toorjuust. Eelmisel aastal lisandusid valikusse oliivi-tomati ning soolaseente ja kurgitükkidega toorjuustud.  Kõik Farmi toorjuustud on valmistatud värskest koorest ega  sisalda säilitusaineid. Toorjuustud on saadaval 150 grammises ja maitsestamata toorjuust ka 400-grammises ning 1-kilogrammises pakendis.

AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee