Uudised
23.10.13

Farmi uued sügisjoogid teevad kõhule pai

Samal ajal, kui perenaised ploome moosiks keetsid, tegi Farmi uue ploomijogurti. Samuti tulid müügile uued hooajalised jogurtijoogid.

Farmi uuel 1-kilogrammises pudelis ploomimaitselisel joogijogurtil on võrreldes kilepakendis ja tetrapakis müüdavatele joogijogurtitele mitmed eelised. Pudelist on jogurtit mugavam kallata ning jogurt säilib pärast avamist tänu suletavale korgile kauem. Tühi pakend tuleks hiljem viia pakendikonteinerisse.

Kuna hooajajoogid on seni hästi vastu võetud, siis jõuavad klientideni uued sügisjoogid. Nendeks on pilkupüüdva kujundusega maasika-banaani ning üllatava kooslusena laimi ja piparmündiga mohhiito jogurtijook. Laktoosivabad jogurtijoogid on müügil kuni detsembri keskpaigani.

 

Kõik uued jogurtijoogid on valmistatud Eestis ning sisaldavad lisaks jogurtibakteritele probiootilisi piimhappebaktereid, mis intensiivistavad seedetegevust, aitavad eemaldada mürgiseid aineid ning tugevdavad immuunsüsteemi. Jogurtijoogid ei sisalda säilitusaineid ega sünteetilisi toiduvärve.

 

AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee