Uudised
07.07.14

Jänksi kohukeste valikusse lisandub lehmakommikohuke

Vana hea tuttav Jänksi kohuke vahetab kuube. Lisaks saab uue sisu Jänksi küpsisekohuke ning sortimenti lisandub Jänksi lehmakommikohuke

 

Farmi turundusjuhi Ruta Kallaspooliku sõnul meeldib hapukas kohupiim ja magus karamell ehk lehmakommikohuke pea kõigile magusasõpradele. „Karamellised lehmakommid on üsnagi nostalgilised maiustused. Loodame, et tuttava maitsega lehmakommikohukese leiavad poeletilt üles ka täiskasvanud kohukesesõbrad,“ täiendas Kallaspoolik.  

Juba tuttavad Jänksi vanillimaitselised kohukesed saabuvad suvel müügile uutes lõbusates pakendites ning on pakendatud neljakaupa karpi.  Nii mahub ühte Jänksi kohukestekarpi mahub nelja erineva pildiga vanillikohukest.

Jänksi küpsisekohukesed saavad ka suvel uue sisu – küpsisekohukeses võluvad maiustajaid Reval kondiitrite poolt ehtsast Farmi võist valmistatud võiküpsis ja mõnus hapukas kirsimoos.

Kõik Jänksi kohukesed on vabad hüdrogeenitud taimerasvadest ja sisaldavad palju väärtuslikku kohupiima  – vanillikohuke 68, küpsisekohuke 47 ja lehmakommitäidisega kohuke 61 protsenti. Jänksi  kohukesed on säilitusaineteta ega sisalda sünteetilisi toiduvärve. 
AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee