Uudised
24.11.16

Uued ja klassikalised jõulutooted Farmi Piimatööstuselt

Farmi Piimatööstuse jõulutoodete nimekirja on lisandunud mandariinikohuke piparkoogivürtsidega, uue kuue on saanud tarretised ning tagasi on legendaarne Jänksi piparkoogikohuke. Lisaks on figuurisõbraliku toidulaua tarbeks poodidesse jõudnud 400-grammises pakendis skyr.

Farmi Piimatööstuse uus kohuke ühendab endas kaks jõuludele väga omast maitset: hapukas mandariin ning mõnus piparkoogivürts. Mandariinikohuke piparkoogivürtsidega ei sisalda hüdrogeenitud taimerasvu, säilitusaineid ega sünteetilisi toiduvärve.

 

Kauni jõuluteemalise pakendi on endale saanud Farmi Piimatööstuse tarretised. Nii kirsi- kui ka vaarikamaitseline tarretis sobivad saatma rikkalikku peosööki kerge magustoiduna. Rasvavabasid tarretisi on lihtne serveerida – marjade või Farmi vahukoorega.

 

 


Juba 12 aastat on Farmi Piimatööstuse jaoks jõuluperioodi algust tähistanud Jänksi piparkoogikohuke. Erandiks ei ole ka see aasta. Suussulav kohupiimatäidis krõbeda piparkoogi ning hõrgu šokolaadiglasuuriga viib mõtted ja maitsemeeled silmapilkselt jõululainele.

Suures pakendis skyr

Mais esmakordselt poelettidele jõudnud kodumaine skyr on nüüd ka suures 400-grammises pakendis. Kõrge valgu- ning madala rasvasisaldusega proteiinidessert sobib tarbimiseks näiteks hommikusöögiks erinevate lisanditega ja ka päevasel ajal eraldi toidukorrana. Skyr sobib ka kõikides retseptides asendama jogurtit või kohupiima ning seepärast panigi Farmi Piimatööstus skyri suurde pakendisse. Kõikide pakendite siseküljele on lisatud ka näidisretseptid, kuidas ja milliste roogade juures skyri kasutada.

 

 


AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee