Kontakt

Kontakt

AS FARMI Piimatööstus
tootmine ja juriidiline aadress

Linda 15, 41536 Jõhvi
Tel.:   +372 332 1404
E-post: piim@farmi.ee
            kvaliteet@farmi.ee
Reg.kood: 10928619

KMKR: EE100845437 

http://twitter.com/Farmipiim

Tartu kontor
Ringtee 12, 51013 Tartu



Klienditeenindus: E-R 8.30 - 16.00
tel: 327 8020
(vastab küsimustele, mis on seotud tellimuste ning kaubaga. NB! Kõik vajalikud kontaktnumbrid muude probleemide lahendamiseks on kirjas arve-saatelehel)
Tellimuste vastuvõtt: 
tellimus.piim@farmi.ee


Raamatupidamine: tel.332 1426

Saada meile kiri

Email again:

Juhatus:


Katre Kõvask  
Juhatuse esimees  
katre.kovask@tere.eu       
Valdis Noppel
juhatuse liige
valdis.noppel@farmi.ee


Jõhvi tootmine:

Viljar Hokkonen
Jõhvi tootmisüksuse juht
viljar.hokkonen@farmi.ee
Signe Pae 
Kvaliteedijuht  
signe.pae@farmi.ee
tel.+372 518 3467    
Harri Lepp
Lao- ja logistikajuht
harri.lepp@farmi.ee
tel. +372 525 5403
Aivo Karafin  
Tehnika- ja haldusjuht 
aivo.karafin@farmi.ee
tel. +372 522 9275   


Krista Karafin
                      Labori juhataja                          krista.karafin@farmi.ee,
tel. + 372 512 6767



 

Tallinnas:


Ruta Kallaspoolik
turundusjuht
ruta.kallaspoolik@farmi.ee
tel.+372 510 2613
Renita Suigusaar 
Ostujuht  
renita.suigusaar@farmi.ee
tel +372 522 1511  

Õrne Lainde
personalijuht
orne.lainde@tere.eu
tel.+ 372 502 4741
Katrin Topp
juriidilise osakonna juhataja
katrin.topp@farmi.ee
tel.+372 529 7258  



                         


Müük:

Karin Orr                                                Annika Kõiv
Müügidirektor (Tartus)                                         Euroopa ekspordijuht (Tartus)
karin.orr@farmi.ee,                                             annika.koiv@farmi.ee,
tel.+372 512 6233                                               tel +372 523 4035


Inez Andresen

Müügidirektori assistent (Tartus)
inez.andresen@farmi.ee,
tel. 516 2597


Jane Suurkivi                                  Maret Allika

Müügiedendaja Tallinn ja Harjumaa           Müügiedendaja Tallinn ja Harjumaa
jane.suurkivi@farmi.ee,                              maret.allika@farmi.ee
tel. 520 4166                                               tel. 508 1729


Aivar Mõtt                                        Liilia Koppel
Müügiedendaja Tartu ja Lõuna-Eesti           Müügiedendaja Tartu ja Lõuna-Eesti
aivar.mott@farmi.ee,                                   liilia.koppel@farmi.ee
tel. 512 6244                                               tel. 518 3513


Liina Riis                                         Aili Brandt
Müügiedendaja Pärnu ja Lääne-Eesti        Müügiedendaja Virumaa ja Järvamaa
liina.riis@farmi.ee,                                      aili.brandt@farmi.ee,
tel. 509 2962                                               tel. 528 6147


 



AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee