Uudised
11.11.15

Farmi toob poelettidele maitsvad jõulumagustoidud

Farmi Piimatööstuse valikusse lisanduvad maitsvad magustoidud, mis on heaks jätkuks kosutavale jõulutoidule. Sel aastal üllatab Farmi nii uute tulijate kui vanade lemmikutega.

Uus ahjuõuna kohupiimavorm oma suurte õunatükkide ning kaneelise maitsega sobib suurepäraselt pikkadesse ja pimedatesse talvepäevadesse. Vorm on parim kuumutatult ning serveeritud koos hapukoore või kisselliga.

 

Külmale ilmale ja kraapivale kurgule on kosutuseks mee-banaani ning vürtsise pohla maitselised joogijogurtid.  Nii hapukas meemaitseline kui ka piparkoogihõnguline pohla joogijogurt on laktoosivabad ning sobivad kõigile jogurtisõpradele.

Juba 11 aastat on Farmi jaoks jõulude saabumist tähistanud Jänksi piparkoogikohuke. Nii ka sel aastal. Suus sulav kohupiimatäidis krõbeda piparkoogi ning hõrgu glasuuriga viib mõtted kohe jõululainele.

 

Kaunid jõuluteemalised uued pakendid saanud kirsi- ja vaarikamaitselised tarretised on taas valmis täiustama jõululaua magustoidu sektsiooni. Rasvavaba tarretist on lihtne serveerida – marjade või Farmi vahukoorega. Head maitsmist!

AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee