Erik Orgu soovitused

Sametine Skyr

Autor Erik Orgu www.erikorgu.ee

Oled sa kunagi mõelnud, et enam paremaks minna ei saa, kuid see juhtub ikkagi. See tunne, kui su ootused saavad ületatud on midagi võrratut ja eriti kui seda juhtub toiduga!

Oled sa kunagi mõelnud, et enam paremaks minna ei saa, kuid see juhtub ikkagi. See tunne, kui su ootused saavad ületatud, on midagi võrratut ja eriti kui seda juhtub toiduga!
Selline olukord tabas mind siis, kui olin tegemas üht oma lemmik smuutit “mustika valgusmuuti” Farmi facebooki lehel. Ma arvan, et minu imestust on ilusti märgata ka videopildis :)

Tavapäraselt olen ma seda smuutit 5% kohupiimaga teinud ja tulemus on alati suurepärane. 5% kohupiima olen kasutanud, sest selles on küllaltki kõrge valgusisaldus ja ei sisalda lisatud suhkrut. Kohupiima kasuks olen ka otsustanud, sest rasvavabad tooted tundusid kunagi maitsetud.

Kui sa peaksid seda videot vaatama, siis näed kuidas peale Skyri topsi sisu tühjendamist blenderisse, limpsan lusikat, vot sel hetkel sain aru, et olen midagi imehead leidnud!

Kuna Skyril on pea 2 korda vähem kaloreid ja ainult 3 grammi vähem valku, siis tähendab see seda, et minu smuutis saab olema rohkem kaalu ning valku. See omakorda tähendab seda, et saab rohkem nautida ning kõht püsib ka kauem täis.

Võrreldes kohupiimaga on Skyr väga sametise tekstuuriga, sellega on minu poolehoid võidetud.

Kui sa oled ka paadunud kohupiima fänn nagu mina olin, siis proovi kindasti Skyri ja tõenäoliselt muutub ka sinu toidumaailm :)

 

Sinu toitumisnõustaja,


Erik Orgu


AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee